Veľkoobchod

<em>Upraviť Stránka</em> Veľkoobchod

Naša spoločnosť je distribútorom pre podlahy Egger

Spoločnosť ELBO s.r.o. sa zaoberá veľkoobchodným predajom, distribúciou a montážou hlavne laminátových podláh značky EGGER, kolekcií EGGER Euroclic, EGGER Doubleclic, EGGER Corc+, EGGER Flooring 2015-2017, ale aj iných druhov na báze dreva a drevenej hmoty, ktoré môžete nájsť v našej širokej ponuke produktov . Sme sústavne rastúca firma pôsobiaca na území celého Slovenska. Na podlahe sa odohráva celý život. Je to miesto pohody. Preto Vám prinášame podlahy úplne prispôsobené vašim požiadavkám.

EGGER ponúka širokú paletu prvotriedneho riešenia podláh. Naša kolekcia sa vyznačuje prírodnými dekormi a k ním presne zladenými povrchovými štruktúrami. Inovatívne podlahové riešenia vznikajú integráciou tlmenia zvuku, pokladacieho systému bez lepenia a špecialitami ako sú LED svietidlá. Podlahy EGGER garantújú štýlové prostredie pre bývanie a potešenie z Vašich podláh.

Sú ideálne pre všetky priestory, nechajte sa inšpirovať kolekciou EGGER Flooring 2015-2017. 
Nenájdete nikde inde taký široký výber podláh EGGER k priamemu odberu. V skladovom sortimente máme pre vás neustále k priamemu odberu bez čakania viac než 70 dekorov. Spolu s našimi dodávateľmi sme dnes stálym a dôveryhodným partnerom - distribútorom na Slovenskom trhu.

Laminátové podlahy EGGER sú univerzálne a jednoducho pokladatelné . Sme distribútormi podláh EGGER, ale aj iných značiek výrobcov vo všetkých regiónoch republiky .

Veľkoobchod
Veľkoobchod
Veľkoobchod
Veľkoobchod
Veľkoobchod
Veľkoobchod
Veľkoobchod
Veľkoobchod
Veľkoobchod
Veľkoobchod
Veľkoobchod
Veľkoobchod
Veľkoobchod