Dub labský s podložkou NIK9475

Dub labský s podložkou
100 % odolnosť voči vlhkosti- Rigid a jeho nosná doska SPC nereaguje na vlhkosť.
Aklimatizácia- nakoľko vlastnosti tohto produktu nevykazujú žiadne zmršťovanie a rozťahovanie, nie je nutné, aby si materiál zvykal na klímu v miestnosti pred pokládkou. Po zakúpení produktu je možné podlahu inštalovať ešte v daný deň.
Integrovaná podložka- pri pokládke podlahy nie je potrebné použiť žiadnu ďalšiu podložku. Integrovaná podložka vyhovuje všetkým štandradným povrchom a je vhodná na podlahové vykurovanie.
Konštrukcia nosnej dosky a integrovaná podložka zaručujú, že je podlaha Rigid veľmi tichá a veľmi dobre pohlcuje hluk.
Nosná doska bez zmäkčovadiel- vďaka odlišnej výrobnej metóde môžu byť nosné dosky SPC vyrobené bez pridaných zmäkčovadiel.
Renovácia- renovácia podlahy, pri ktorej nie je nutné odstraňovať starú dlažbu, je pomerne nenáročná. Vďaka svojej nízkej montážnej výške môže byť Rigid jednoducho pokladaný na vrchnú vrstvu pôvodnej podlahy.
Stabilita zámkového spoja- vďaka stabilnej nosnej doske si môže materiál dovoliť vyššie vibrácie, ktoré vznikajú pri chôdzi po podlahe. Aj napriek tomu však musí byť podklad prirodzene rovný a pevný.
Vďaka nášľapnej vrstve 0,4 mm je podlaha vhodná aj pre priemyselné využitie a jej odolný povrch zaisťuje jednoduchú údržbu a čistenie.
Vhodné na podlahové vykurovanie- tepelný odpor 0.05 (m2*k) / W
Vyššia odolnosť voči roztiažnosti (+ 20 %)- vďaka pevnej nosnej doske SPC odoláva RIGID vyšším roztiažným silám. Spoje perfektné sedia a podlaha sa po správnom položení v horizontálnom smere nemôže oddeliť.

Dub labský s podložkou NIK9475

Kód tovaru: NIK9475
Poradové číslo: 
PC161
Množstvo v balíku: 
2,235
Soklová lišta: 
IZZI 721
Značka: 
RIGID
37.90 €/m2 s DPH
m22.235
Skladom: 294 m2

Tabs

Cookies