O spoločnosti

Dovoľte mi predstaviť Vám našu firmu, Elbo s.r.o.,

Bolo to v roku 1998, kedy som sa po prvýkrát stretol s parketami ako obchodným artiklom. Na svedomí to má vlastne jeden člen našej rodiny z Lučenca. Oslovil ma, že keď už mám ten nákladiak, tak by som mohol občas previesť nejaké parkety alebo i predať. No a tak som začal voziť z Lučenca drevené parkety. Spočiatku menej, no zákazníkov stále pribúdalo, a tak sa Avia točila viackrát. A my sme predávali len tak z garáže. Tu sme mali svoj hlavný stan – tu bol aj sklad, aj obchod aj vzorkovňa. A aby sa predávalo stále viac, začal som si robiť i malé letáčiky, ktoré sme potom rodinne roznášali, aby sa o nás dozvedelo čo najviac ľudí. A tak sa začal obchod s parketami rozvíjať. Pribúdali stále nové druhy parkiet, či už drevené alebo laminátové, pribudla i spolupráca s montážnikmi a to obojstranne prospešná. Ty urobíš kvalitnú montáž, ktorú ti ja prihodím, a keď ty budeš mať nejakú zákazku, zoberieš parkety odo mňa.

V roku 2008 sme otvorili v Dunajskej Strede galériu parkiet. Moderné zariadenie, vkusný nábytok, pekná prezentácia, stojany – to všetko skrývajú priestory, pred ktorým je vybudované parkovisko pre zákazníkov. 

Napojenie na ekonomicky silného partnera s prepracovaným systémom dodávateľsko-odberateľských vzťahov a logistiky,  bolo vždy zárukou serióznej spolupráce.
Dovoľte, aby sme Vám predstavili Elbo, s. r. o.. Sme spoločnosť zameraná na predaj laminátových a drevených parkiet značky EGGER a doplnkov veľkoodberateľom i konečným zákazníkom .

 V druhej polovici roka 2010 prebehli úspešne rokovania so spoločnosťou EGGER Retail Products GmbH & Co. KG- Brilon v Nemecku, na základe ktorých sme dnes stálym a dôveryhodným partnerom - distribútorom na Slovenskom trhu v oblasti predaja podlahových krytín na báze dreva. Konkrétne kolekcií: "EGGER PRO Laminate", "EGGER PRO Comfort", "EGGER PRO Design", "EGGER BASIC Laminate".

Naša obchodná činnosť je zameraná na veľkoobchodný a maloobchodný predaj tovarov a služieb, dopravu na miesto určenia na celom území Slovenskej Republiky, konečnú realizáciu zákaziek pre  jedincov alebo spoločnosti. Kompletný servis v oblasti predaja a služieb, odborného poradenstva, posúdenia, zaškolenia partnerov, montáží a údržby podlahovín je našim štandardom, ktorý Vám ponúkame .

Ďalej v našej ponuke nájdete produkty značiek Rigid, Econfloor, BONAVOX Profile, BOEN, COREtec a mnoho ďalších produktov .

Zárukou vysokej kvality poradenstva a profesionality sú naši predajcovia - obchodní zástupcovia, ktorí sa vo svete parkiet úspešne pohybujú už niekoľko rokov .

Distribúciu  tovaru zabezpečujeme na veľkoobchodnej aj maloobchodnej báze a to vlastnými nákladnými autami v rámci celého  Slovenska.

Služby maloodberateľom:

  • odborné poradenstvo
  • poskytnutie odborníkov na jednotlivé typy montáži
  • obhliadka a zameranie priestoru
  • príprava priestoru pred montážou
  • zabezpečenie dodávky tovaru priamo k zákazníkovi

Služby veľkoodberateľom:

  • odborné poradenstvo a produktové školenia
  • pravidelné stretnutia parketárov a montážnikov spojené s prezentáciami a diskusiou na odborné témy
  • návštevy u výrobcov parkiet, dverí a obkladových panelov
  • doprava tovaru
  • motivujúce obchodné podmienky: vyššie odbery = vyššie zľavy
O spoločnosti
O spoločnosti
O spoločnosti
O spoločnosti
O spoločnosti
O spoločnosti
O spoločnosti
O spoločnosti
O spoločnosti
O spoločnosti
O spoločnosti
O spoločnosti
O spoločnosti
O spoločnosti
O spoločnosti
O spoločnosti
O spoločnosti
Cookies