Veľkoobchod

Naša spoločnosť je distribútorom pre podlahy značky EGGER

Sme spoločnosť ELBO s.r.o, ktorá sa zaoberá veľkoobchodným predajom , distribúciou a montážou podláh značky EGGER, kolekcií EGGER PRO Laminate, EGGER PRO Comfort, EGGER PRO Design, EGGER Basic Laminate, ale aj iných druhov podláh na báze dreva a drevenej hmoty, ktoré môžete nájsť v našej širokej ponuke produktov. Sme sústavne rastúca firma pôsobiaca na území celého Slovenska.

Na podlahe sa odohráva celý život a preto Vám prinášame podlahy úplne prispôsobené Vašim požiadavkám. Značka EGGER vám ponúka širokú paletu prvotriedneho riešenia podláh. Naša kolekcia podláh sa vyznačuje prírodnými dekormi a k ním presne zladenými povrchovými štruktúrami. Inovatívne podlahové riešenia vznikajú integráciou tlmenia zvuku a pokladacieho systému bez lepenia. Podlahy EGGER Vám garantujú štýlové prostredie pre bývanie a potešenie z Vašich podláh. Sú ideálne pre všetky priestory, či už sa jedná o obývaciu izbu, kanceláriu alebo dokonca kúpeľňu. Nechajte sa inšpirovať kolekciou podláh EGGER.

Len u nás nájdete široký výber podláh EGGER k priamemu odberu. V našom skladovom sortimente máme pre Vás k priamemu odberu bez čakania neustále viac než 300 dekorov podláh a preto sme dnes spolu s našimi dodávateľmi stálym a dôveryhodným partnerom- distribútorom na Slovenskom trhu. Okrem podláh EGGER sme distribútorom aj iných značiek výrobcov vo všetkých regiónoch Slovenska.

Veľkoobchod
Veľkoobchod
Veľkoobchod
Veľkoobchod
Veľkoobchod
Veľkoobchod
Veľkoobchod
Veľkoobchod
Veľkoobchod
Veľkoobchod
Veľkoobchod
Veľkoobchod
Veľkoobchod