Veľkoobchod

Naša spoločnosť je distribútorom pre podlahy značky EGGER

Sme spoločnosť ELBO s.r.o, ktorá sa zaoberá veľkoobchodným predajom , distribúciou a montážou podláh značky EGGER, kolekcií EGGER PRO Laminate, EGGER PRO Comfort, EGGER PRO Design, EGGER Basic Laminate, ale aj iných druhov podláh na báze dreva a drevenej hmoty, ktoré môžete nájsť v našej širokej ponuke produktov. Sme sústavne rastúca firma pôsobiaca na území celého Slovenska.

Na podlahe sa odohráva celý život a preto Vám prinášame podlahy úplne prispôsobené Vašim požiadavkám. Značka EGGER vám ponúka širokú paletu prvotriedneho riešenia podláh. Naša kolekcia podláh sa vyznačuje prírodnými dekormi a k ním presne zladenými povrchovými štruktúrami. Inovatívne podlahové riešenia vznikajú integráciou tlmenia zvuku a pokladacieho systému bez lepenia. Podlahy EGGER Vám garantujú štýlové prostredie pre bývanie a potešenie z Vašich podláh. Sú ideálne pre všetky priestory, či už sa jedná o obývaciu izbu, kanceláriu alebo dokonca kúpeľňu. Nechajte sa inšpirovať kolekciou podláh EGGER.

Len u nás nájdete široký výber podláh EGGER k priamemu odberu. V našom skladovom sortimente máme pre Vás k priamemu odberu bez čakania neustále viac než 300 dekorov podláh a preto sme dnes spolu s našimi dodávateľmi stálym a dôveryhodným partnerom- distribútorom na Slovenskom trhu. Okrem podláh EGGER sme distribútorom aj iných značiek výrobcov vo všetkých regiónoch Slovenska.

Veľkoobchod
Veľkoobchod
Veľkoobchod
Veľkoobchod
Veľkoobchod
Veľkoobchod
Veľkoobchod
Veľkoobchod
Veľkoobchod
Veľkoobchod
Veľkoobchod
Veľkoobchod
Veľkoobchod
Cookies