Interior Match: Dokonale zladené interiéry

Páči sa Vám dokonale zladený interiér a zároveň máte radi súčasné trendy? S výberom podláh v " Interior match" môžete navrhovať nábytok a podlahy vo vzájomnej harmónii.

Vďaka dekorom z Interior Match splníme všetky vaše želania, ktoré sa týkajú dizajnu. Tieto podlahové dekory sú vytvorené tak, aby dopĺňali sortiment nábytku a produktov interiérového dizajnu z kolekcie dekoratívnych materiálov EGGER. Takto získate unikátne interiéry, ktoré budú typické svojim charakterom a emóciami.


Inšpirujte sa našou galériou ▼

Interior Match: Dokonale zladené interiéry

Téma Mix & Match už nejaký čas dominuje trendom v interiérovom dizajnie. Čoraz viac sa na podlahy a interiérový dizajn kladú nové požiadavky, pretože ľudia hľadajú vzájomné prepojenia v otvorených obytných a pracovných priestoroch. EGGER reaguje na túto požiadavku novým konceptom dizajnu „ Interior Match“, v ktorom kombinuje to najlepšie  z kolekcie podláh EGGER PRO 2021+ a EGGER kolekcie dekoratívnych materiálov 2020- 2023 pre nábytok a interiérový dizajn. Poskytuje tým nekonečné možnosti dizajnu, pretože dostupný mix produktov možno použiť rôznymi spôsobmi. Výberom z 30 dekorov podláh, ktoré môžete kombinovať a dekorovo zladiť s vybranými dekoratívnymi materiálmi EGGER (napr. veľkoplošné dosky na výrobu nábytku, pracovné dosky a pod.)  môžete odteraz navrhovať a realizovať výnimočné projekty vo vizuálnej harmónii so zvyškom vášho interiéru, a zároveň si byť istý, že používate kvalitné, odolné a udržateľné materiály.

Dekory vo vzájomnej harmónii

Vďaka „Interior Match“ môžete odteraz navrhovať nábytok a podlahy vo vzájomnej harmónii. Zvoľte si pre podlahy a nábytok rovnaké dekory s rôznymi povrchovými štruktúrami a vďaka tomu si vytvoríte jedinečný dizajn a interiér plný charakteru a emócií. Z kolekcie podláh EGGER PRO 2021+  v rámci konceptu „Interior Match“ sú v ponuke vybrané laminátové a kompozitné podlahy EGGER. Tieto vysokokvalitné, odolné a trvanlivé podlahy sú vhodné do súkromných aj komerčných interiérov, vrátane hotelov, obchodných priestorov a reštaurácií. Kombinujte a vytvorte si svoj vlastný štýl.
 
Na výber sú dve rôzne zhody: dekor a farba. Môžete si zvoliť, či budete spolu ladiť rovnaké dekory na podlahách a nábytku, tzv. „Decor Match“, alebo môžete zladiť podlahu a nábytok farebne, tzv. „Colour Match“. Ktorúkoľvek možnosť si vyberiete, výsledok bude vždy perfektný. Záleži len na vašom osobnom vkuse a preferenciách.

Zhodné dekory: DECOR MATCH

V ponuke dekorov DECOR MATCH nájdete zhodné dekory podláh a dekoratívnych materiálov EGGER pre výrobu nábytku a návrhy interiéru, čím si môžete byť istý, že všetko bude spolu ladiť a vy nešliapnete vedľa. Svoju novú podlahu si  môžete vybrať vo vzhľade dreva, kameňa alebo betónu a v totožných dekoroch si môžete vybrať produktový materiál pre výrobu dverí, kuchynskej linky a pracovnej dosky, zásteny, nábytku a pod. Vaše návrhy tak budu pôsobiť mimoriadne harmonicky a trendovo. Prehľad všetkých dekorov nájdete v katalógu.
 

Farebne zladené dekory: COLOUR MATCH

Farebne zladené dekory podlahy a nábytku vytvárajú harmonické obytné priestory. V zaujímavej súhre s dizajnom interiéru môžete vytvoriť emocionálne výrazne prostredie, v ktorom tvoria detaily celkovo harmonický obraz. V ponuke dekorov COLOUR MATCH nájdete farebne zladené dekory podláh a dekoratívnych materiálov EGGER pre výrobu nábytku a návrhy interiérov, takže sa už viac nemusíte rozhodovať, čo s čím zladiť, aby to pôsobilo prirodzene, moderne a štýlovo. Prehľad všetkých dekorov nájdete v katalógu.
 

Výnimočné moderné kombinácie

Mramor Levanto biely vynikne v každom priestore a premení ho na moderný interiér. Tento retro materiál naberá energickú živosť použitím moderných štýlov vybavenia a vhodných kombinácií v súčasnom duchu. Elegantné mramorovanie tohto kryštalického materiálu a povrchová úprava mu dodáva prírodný vzhľad. Vďaka tomu je tento dekor ideálny pre veľké plochy stien a podláh.

Prejsť do E-shopu »

Cookies