LAMINÁTOVÉ PODLAHY EGGER PRO

...prirodzene dobrá voľba

S podlahou EGGER PRO Laminát nikdy nešliapnete vedľa! Ak hľadáte podlahu v najvyššej kvalite, ktorá odoláva životu, ktorý sa na nej odohráva a navyše vám doma vytvorí príjemne prostredie, je naša laminátová podlaha tou správnou voľbou pre vás. Očarí vás svojim vysokokvalitným spracovaním a funkčnými vlastnosťami, ako aj obrovskou škálou rôznych autentických dekorov, medzi ktorými určite nájdete ten správny dizajn pre váš vysnívaný domov, kanceláriu alebo akýkoľvek iný priestor. Naše laminátové podlahy sú moderné, trendy a dokonca v rade Laminát Aqua+ aj vodeodolné.


 

Podlaha EGGER PRO Laminát

Laminátové podlahy EGGER PRO patria medzi obľúbené a univerzálne podlahové krytiny vyrobené udržateľným spôsobom. Výberom našej laminátovej podlahy pre váš domov si môžete byť istý jej kvalitou, praktickosťou a dlhou životnosťou. Naše lamináty vám poskytnú priestor pre vyjadrenie vašej individuality.

Výhody podlahy EGGER Laminát

 • Mimoriadne odolná voči oderu a škvrnám
 • Stálofarebná, odolná voči silnému UV žiareniu
 • Aqua+ laminát je vhodný aj do vlhkého prostredia
 • Odolnosť proti vode až 72 hodín v kolekcii Aqua+
 • Jednoduchá údržba a čistenie
 • Antistatický povrch odpudzuje prach a nečistoty, vhodná pre alergikov
 • Univerzálne použitie vo všetkých priestoroch, obytných aj komerčných
 • Veľký výber autentických dekorov vo vzhľade dreva, kameňa a betónu
 • Zložená z prírodných vlákien dreva
 • Použité drevo pochádza z udžateľného lesného hospodárstva
 • Vhodná na podlahové vykurovanie
 • Jednoduchá inštalácia vďaka systému CLIC it!

Zloženie podlahy EGGER PRO Laminát

Laminátové podlahy EGGER PRO sa vyznačujú vysokou kvalitou a starostlivým spracovaním. Povrchová úprava z melamínovej živice je vysoko odolná a zaisťuje dobrú ochranu pred poškriabaním a preliačinami. Podlahy z rady Laminát Aqua+ sú vďaka vodoodolnej nosnej doske, vhodné aj na inštaláciu do vlhkých priestorov.

Odolná a trvanlivá

Laminátové podlahy Egger sú vysokokvalitné a spoľahlivé. Použitím špeciálnych metód spracovania sú tieto podlahy mimoriadne odolné voči poškriabaniu a škvrnám, čím je zaručená najdlhšia možná životnosť laminátu. Táto mimoriadne robustná laminátová podlaha je vďaka svojim vlastnostiam ideálnou voľbou pre domácnosti s domácimi zvieratami a deťmi, ako aj pre komerčné priestory s vysokou návštevnosťou. Naša podlaha vám nevybledne ani pri vystavení intenzívnemu slnečnému žiareniu, nakoľko jednou z jej vynikajúcich vlastností je stálofarebnosť. Podlaha EGGER PRO Laminát vám bude robiť radosť veľa rokov.

Zdravý domov a ľahká údržba

Ak je pre vás prioritou zdravé prostredie v interiéri, vyberte si našu laminátovú podlahu. Určite oceníte hygienickú nezávadnosť podlahy. Má utesnený povrch, čím odpudzuje nečistoty a prach, ľahko sa čistí a je preto zvlášť vhodná aj pre alergikov. Vďaka svojim antistatickým vlastnostiam znižuje vznik elektrostatického náboja na minimum.

Udržateľný spôsob výroby

Výberom laminátovej podlahy EGGER PRO pre váš interiér si môžete byť istý, že si k sebe prinášate kúsok skutočného dreva. Laminátové podlahy sú vyrobené z 83 % z prírodných materiálov a drevo použité na ich výrobu pochádza výlučne z lesov obhospodarovaných trvalo udržateľným spôsobom. Spoločnosť EGGER sa neustále snaží zlepšovať svoje environmentálne vlastnosti vo svojom výrobnom procese a preto používa ekologické systémy riadenia v súlade s usmerneniami ISO.

Je zrejmé, že sa značka stará o svoj vplyv na životné prostredie, takže ak hľadáte ekologické riešenie podláh, laminátová podlaha EGGER PRO je fantastickou voľbou.

Univerzálne použitie a autentické dekory

Každá miestnosť vášho domu, alebo iného priestoru môže vyniknúť s našou laminátovou podlahou EGGER PRO. Vďaka rozmanitosti dekorov, od moderného vzhľadu masívneho dreva až po škandinávske svetlé tóny a štýlovu eleganciu- vždy nájdete dokonalú podlahu pre váš interiér. Navyše vám široká škála autentických dekorov ponúkaných v piatich rôznych formátoch podlahových dosiek- Classic, Long, Kingsize, Large a Medium spolu s funkčnými vlastnosťami podlahy zaručí, že našu podlahu môžete aplikovať kdekoľvek. Dokonca aj do kúpeľne.

Podlaha EGGER PRO Laminát Aqua+

Podlaha na báze dreva priamo vo vašej kúpeľni? Áno, s našou kolekciou laminátových podláh Aqua+ je to možné! Vďaka väčšej odolnosti nosnej dosky HDF Aqua+ proti vode oproti klasickým laminátovým podlahám, je podlaha Aqua+ ideálna do vlhkých priestorov, ako sú kúpeľne, kuchyne,vstupné chodby, ale aj komerčné priestory. Tieto podlahy sa veľmi ľahko udržiavajú a môžu sa čistiť aj parným čističom. Podlahy Aqua+ laminát sú pri pokládke celoplošným lepením vhodné aj pre veľké plochy bez použitia prechodových profilov.

Sme presvedčení o kvalite laminátových podláh Aqua+ a preto vám spoločnosť EGGER poskytuje celoživotnú garanciu pri použití v domácnosti.

Prejsť na ponuku dekorov EGGER Laminát Aqua+ >>

Vhodná na podlahové vykurovanie

Plánujete vo vašom obytnom alebo komerčnom priestore inštaláciu podlahového kúrenia a neviete aká podlaha by bola pre vás vhodná? Už viac nemusíte rozmýšľať! Laminátové podlahy EGGER PRO sú vhodné pre teplovodné aj elektrické podlahové vykurovanie. Povrchová teplota vyhrievanej podlahovej konštrukcie nesmie presiahnuť 28 °C, pričom je potrebné vyhnúť sa príliš rýchlemu ohrievaniu. Pokládka na povrchovo vyhrievané systémy s funkciou nočnej akumulácie nie je povolená. Laminátové podlahy EGGER sa môžu pokladať len na ploché elektrické vykurovacie systémy / fóliové vykurovacie rohože, ktoré majú snímače a regulátory teploty.

Originálne príslušenstvo

Myslíme na to, aby bola vaša nová podlaha dokonalá v každom detaile. Pre dosiahnutie čo najlepšieho výsledku pri pokládke podlahy vám doporučujeme podlahu doplniť vhodne zladeným podlahovým príslušenstvom EGGER. Aby vaša podlaha pôsobila ucelene a harmonicky je potrebné doladiť k nej soklové lišty a prechodové profily, pomocou ktorých vytvoríte vzhľadovo pekné zakončenia a prechody. V našej ponuke nájdete kvalitné MDF lišty EGGER vo vzhľade drevodekoru, ako aj moderné biele lišty v klasickom alebo profilovanom vzhľade v rôznych výškach. Hravo nimi prekryjete dilatačné škáry pri stenách, ktoré vám vzniknú pri inštalácií podlahy.

V našej ponuke nájdete aj ďalšie EGGER príslušenstvo- doplnky k EGGER lištám, opravné sady, prostriedky na čistenie podláh a iné. Prípadné drobné poškodenia podlahy môžete hravo opraviť pomocou našich opravných sád Decor Mix and Fill. Dlhodobo krásny vzhľad si naše podlahy zachovajú používaním čistiaceho prípravku EGGER Clean-it. Vďaka svojmu špeciálnemu zloženiu chráni hrany podlahy a pri čistení nezanecháva šmuhy.

 

 

Jednoduchá inštalácia podlahy

Inštalácia vašej podlahy bude s inštalačným systémom CLIC it! rýchla, jednoduchá a bezpečná. Vysoká tesnosť profilu a optimálne zosadenie lamiel poskytujú dodatočnú ochranu proti vlhkosti. Aby vám laminátová podlaha EGGER PRO slúžila čo najlepšie, odporúčame pri pokládke použiť vhodnú podložku z rady EGGER Silenzio. V prípade, že je podlaha kladená na minerálny podklad, je nutné použiť dodatočná parozábranu EGGER ALU Flex, aby sa zamedzilo prieniku vlhkosti z podkladu. Na spájanie dvoch častí parozábrany odporúčame použiť hliníkovú pásku EGGER ALU Tape.


Prejsť na ponuku dekorov EGGER PRO Laminát >>

Cookies